درباره ما

درباره EBCKurd, درباره ای بی سی کورد

درباره EBCKurd, درباره ای بی سی کورد

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

EBCKurd یک راهنمای جامع اطلاعات شهری مناطق کردنشین شامل مشاغل ،اصناف،اماکن و نیازمندیها است که در اوایل تیر سال 1393  با الگو برداری از سایتهای موفق ایرانی و خارجی ، به دلیل ضرورت وجود آن به صورت عمومی  در آمد که نام آن بر گرفته از عبارت Electronic Business Center of Kurdistan به معنای مرکز کسب و کار الکترونیک کردستان می باشد.
محتوای EBCKurd :
محتوای EBCKurd شامل اطلاعات شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان و کسب و کار ها به شرح زیر می باشد:
الف) نام، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.
ب) نقشه­ ی گوگل  با امکان بزرگنمایی  تمامی محلات، معابر و خیابان­ها و حتی خارج از محدوده شهر ها برای هر آگهی
ج) اطلاعات و پیام­های بازرگانی و آگهی های صاحبان مشاغل و عموم مردم
د)کاتالوگ و بروشور اختصاصی به صورت تصویر برای هر مطلب موجود در سایت
کاربرد EBCKurd:
پس از تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده در تمامی شهرهای بزرگ جهان ، تنها برخی از کاربردهای اصلی سایت EBCKurd و سایتهای مشابه ، که توسط شهروندان مطرح شده است به شرح زیر می باشد.
الف) کالاها و خدمات موردنیاز عموم مردم و متخصصان، در این سایت، براساس نزدیک ترین مرکز دسترسی به آن ها نسبت به محل زندگی و یا محل مورد نظر، معرفی شده است.
ب) با استفاده از EBCKurd، برای رفع نیازهای روزمره دیگر نیاز به تردد غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های هنگفت، نیست.

ج) با بررسی قیمت کالا و خدمات موردنظر، از طریق تماس تلفنی با فروشندگان و یا تولید کنندگان، احتمال خسارات ناشی از عدم اطلاع کافی از بهای آن ها از بین می رود.
د) تولید کنندگان و بازرگانان  کالاهای مختلف از طریق این سایت می توانند به ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن برای کالاهای خود مشتری پیدا کنند.
هـ) در دسترس بودن اطلاعات صاحبان مشاغل، تولید کنندگان و بازرگانان در این مجموعه موجب تسهیل روابط دادوستد و در نتیجه رونق اقتصادی می شود.
و) مجموعه سایت EBCKurd ، برخلاف سایر رسانه ها، برای 365 روز در سال، 7 روز در هفته و 24 ساعت در شبانه روز قابل دسترسی می باشد.
ز) این مجموعه یک راهنمای جامع است که عدم حضور در آن، به نوعی عدم حضور در چرخه­ی اقتصادی تلقی می شود؛ چرا که از طریق این مجموعه تمامی تولید کنندگان و بازرگانان کالاهایی که تمایل به عرضه آن دارند را به راحتی می توانند معرفی کنند.
برای درج آگهی در سایت می توانید به دو صورت زیر عمل نمائید:

  • به عضویت سایت در آمده و از قسمت درج آگهی جدید آگهی مورد نظر خود را درج کنید.
  • اطلاعات مورد نیاز(نام کارفرما ،تلفن ،Email،آدرس،عکس ،کاتالوگ و غیره ) را به Email های سایت (info@ebckurd.com ,ebckurd@gmail.com )  ارسال نمائید.

در منوی راهنمای درج آگهی و عضویت در سایت جزئیات بیان شده است.
با تشکر
EBCKurd
 


بانک مشاغل سنندج,,خرید و فروش,سنه بازار,مرکز کسب و کار الکترونیک کردستان,سنندج,کسب و کار,کردستان,سقز,بانه,تبلیغات کردستان,تبلیغات سنندج,مرکز کسب  وکار کردستان,کسب و کار الکترونیکی,مرکز کسب و کار الکترونیکی,نقشه سنندج،نقشه سقز,نقشه بانه،نقشه راههای کردستان,بدست آوردن کد گوگل مپ,ایبیسی کورد,ای بی سی کورد,ای بی سی کرد,ثذزنعقی,پربازدیدترین سایتها,مشاغل کردستان,مشاغل سنندج,تجارت کردستان,نقشه ایران,نقشه مهاباد, آقای گل لالیگا,آمار های جالب لیگهای اروپایی,نقشه ایران,دانلود نقشه ایران,پربیننده ترین اخبار ایران و جهان,پر بیننده ترین اخبار


بانک مشاغل سنندج نیازمندیهای سنندج  تلبغ رایگان در سنندج ثبلیغات رایگان اینترنتی در سنندج خرید و فروش در سنندج کسب و کار الکترونیک در سنندج مشاغل کردستان اخبار کردستان اخبار سنندج درج آگهی رایگان تبلیغ مشاغل استان کردستان بانه مریوان سقز دیواندره قروه بیجار کامیران سردشت مهاباد


بانک مشاغل سنندج نیازمندیهای سنندج  بازار تلبغ رایگان در سنندج ثبلیغات رایگان اینترنتی در سنندج خرید و فروش در سنندج کسب و کار الکترونیک در سنندج مشاغل کردستان اخبار کردستان اخبار سنندج درج آگهی رایگان تبلیغ مشاغل استان کردستان بانه مریوان سقز دیواندره دهگلان کامیاران بیجار قروه موچش


مشاغل سنندج,مشاغل سقز,مشاغل بانه,مشاغل سردشت,مشاغل مرویوان,مشاغل مهاباد,اصناف سنندج,اصناف سقز,اصناف سنندج,بانک مشاغل سنندج,درج رایگان آگهی,نیازمندیهای سنندج, سنندج,نیازمندی سنندج,نیازمندیهای کردستان,خرید و فروش,سنه بازار,مرکز کسب و کار الکترونیک کردستان,سنندج,کسب و کار,کردستان,سقز,بانه,تبلیغات کردستان,تبلیغات سنندج,مرکز کسب  وکار کردستان,کسب و کار الکترونیکی,مرکز کسب و کار الکترونیکی,نقشه سنندج،نقشه سقز,نقشه بانه،نقشه راههای کردستان,بدست آوردن کد گوگل مپ,ایبیسی کورد,ای بی سی کورد,ای بی سی کرد,ثذزنعقی,پربازدیدترین سایتها,مشاغل کردستان,مشاغل سنندج,تجارت کردستان,نقشه ایران,نقشه مهاباد, آقای گل لالیگا,آمار های جالب لیگهای اروپایی,نقشه ایران,دانلود نقشه ایران,پربیننده ترین اخبار ایران و جهان,پر بیننده ترین اخبار,جدول آقای گل,جدول آقای پاس گل,skkn[,ebckord,abckord,abckurd,bbckurd,بانک اطلاعاتی سنندج,اماکن سنندج,بانک اطلاعاتی سقز,اماکن سقز-    SnaBazar وبسایت رسمی سنه بازار بانک مشاغل سنندج خرید و ...
    www.snabazar.com/

Translate this page
SnaBazar وبسایت رسمی سنه بازار بانک مشاغل سنندج خرید و فروش کسب و کار استخدامی ثبت نام تبلیغ نیازمندیها.
سقز، مریوان و
عکس مرتبط با کار و فعالیت شما باشد و حجم آن بایستی کمتر از ...
More results from snabazar.com »
www-SnaBazar-com - سایت سنه بازار SnaBazar - شبکه ...
facenama.com/www-SnaBazar-com/tab:groups
Translate this page
ارسال پیام خصوصی ارسال پیام به www-SnaBazar-com ... شغل work at www.SnaBazar.com; محل سکونت ايران - کردستان - سنندج; وبسایت SnaBazar.com.
سایت سنه بازار www.SnaBazar.com نیازمندیهای استان ...
niazmandikordestan.avablog.ir/post/1
Translate this page
Dec 26, 2014 - سایت سنه بازار (www.snabazar.com) جامعترین سایت نیازمندیها و مشاغل استان کردستان (شهر سنندج، شهر بانه، شهر مریوان، شهر سقز و . . . .) میباشد.
Snabazar.com/ - Facebook
https://www.facebook.com/sanandajbazar/?hc...ufi
Translate this page
Snabazar.com/. 1 like. سایت سنه بازار جامع ترین سایت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان در استان کردستان و مخصوصا شهر سننذج میباشد....
سایت سنه بازار www.SnaBazar.com - آپارات
www.aparat.com/.../سایت_سنه_بازار_www.SnaBazar....
Translate this page
سایت سنه بازار www.SnaBazar.com. ... معرفی سایت سنه بازار- SnaBazar.com. از سنه بازار. ۳۱بازدید. ۲:۳۵ · رساله بازار خودرو. از پروژه های آماده معما... ۱۴بازدید. ۱:۳۸ ...
snabazar .com (snabazar) on Readability
https://www.readability.com/snabazar/
Translate this page
snabazar .com. سایت سنه بازار جامعترین سایت مشاغل استان کردستان و مخصوصا شهر سنندج میباشد: آدرس سایت سنه بازار: http://www.snabazar.com/. Follow.
سایت سنه بازار www.snabazar.com
snabazar.rozblog.com/.../سایت+سنه+بازار+www.Sna...
Translate this page
... کردستان (شهر سنندج، سقز، مریوان، بانه، دیواندره، دهگلان و . . .) میباشد شما با مراجعه به این سایت: ١-…,سایت سنه بازار www.snabazar.com,www.SnaBazar.com.
Images for snabazarReport images

More images for snabazar
سنه بازار -SnaBazar.com - تبلیغات اینترنتی رایگان در ...
snabazar.roomfa.ir/post/1
Translate this page
تبلیغات اینترنتی رایگان در شهر سنندج - تبلیغات رایگان سنندج - سنه بازار -SnaBazar.com -

 

یک‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
10:17:07 AM
aparat facebook googleplus instagram