فارس: نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد

فارس: نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد

فارس: نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

فارس: نقشه کثیف زن برای قتل شوهر با همدستی ۳ مرد

۱۳۹۷/۰۱/۲۸

11 دی ماه سال گذشته ماموران انتظامی کلانتری 102 پاسداران در جریان یک فقره قتل در منزلی حوالی شیان قرار گرفتند. ماموران پس از حضور در محل و با تایید موضوع بازپرس کشیک قتل جنایی را در جریان موضوع قرار دادند.

در نتیجه سریعا بازپرس سجاد منافی آذر به همراه کارآگاهان جنایی به محل وقوع جنایت اعزام شدند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند که مقتول حتی برای نجات خود یک بار به سمت پنجره خانه اش رفته بود که با این وجود عامل یا عاملین جنایت او را به داخل خانه کشیده و او را می کشند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده بررسی دوربین های مداربسته انجام شد که در تحقیقاتی گسترده ماموران مشخص شدند سه مرد از خانه مقتول خارج شده اند.

با توجه به وجود چنین موضوعاتی در پرونده همسر مقتول مورد بازجویی قرار گرفت که او اظهار بی اطلاعی کرد و گفت برای مهمانی به خانه یکی از اقوام رفته بود و حتی فرزند 8 ساله خودش را نیز برده بود.

این زن همچنین مدعی بود شب حادثه فرشید نامی که از آشنایان شوهرش بوده نیز در خانه حضور داشته است. با این وجود اظهارات این زن در مراحل بعدی وارد تناقضاتی شد که ماموران با هماهنگی قضایی او را بازداشت کردند و متهم در اظهاراتش مدعی شد فرشید مردی است که از تمامی ماجرا خبر دارد.

همسر مقتول در شرح ماجرا افزود: با فرشید از مدتی پیش آشنا شده بودم و به او گفتم که شوهرم را به طریقه ای بکشد و روز حادثه به فرشید کلید یدکی را دادم و از شوهرم خواستم که مرا به همراه فرزند هشت ساله ام به خانه اقوامم ببرد.

در ادامه ماموران موفق به شناسایی دو متهم متواری پرونده شدند. یکی از این متهمان اعتراف صریح به جنایت کرد و قتل را به گردن فرشید انداخت. او گفت: ما با فرشید در پارک آشنا شدیم و او گفت می خواهد شوهر خواهرش را گوشمالی بدهد و از ما کمک خواست.

این مرد در زمینه روز واقعه نیز توضیح داد: من و دوستم به همراه فرشید به خانه مقتول رفتیم و پنهان شدیم تا اینکه او بازگشت و با چاقو به جانش افتادیم که یکدفعه او موفق به فرار به سمت پنجره شد اما فرشید او را گرفت و با ضربات چاقو کشتش.

در انتها متهمان با صدور دستور قضایی در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفتند و تحقیقات همچنان در این زمینه برای دستگیری متهم فراری ماجرا ادامه دارد.

 

 دیدگاه خود را بیان کنید
چهار‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
9:22:19 AM
aparat facebook googleplus instagram