تسنیم:واژگونی اتوبوس کرمان - تهران با ۵ کشته

تسنیم:واژگونی اتوبوس کرمان - تهران با ۵ کشته

تسنیم:واژگونی اتوبوس کرمان - تهران با ۵ کشته

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

تسنیم:واژگونی اتوبوس کرمان - تهران با ۵ کشته

۱۳۹۷/۰۱/۱۷

محسن کاشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار در کرمان اظهار‌داشت: اتوبوس کرمان تهران در 66 کیلومتری محور کرمان یزد و در استان یزد در ساعت حدود 22 دچار حادثه شده است و بر اثر این حادثه تعدادی از هوطنان جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه 4 نفر کشته و 7 نفر زخمی شدهاند گفت: مصدومین به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند و در حال درمان هستند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان با بیان اینکه این اتوبوس متعلق به شرکت اتوبوسرانی عدل تعاونی 7 کرمان است افزود: اطلاعات تکمیلی در رابطه با دلایل واژگونی اتوبوس متعاقبا اعلام می‌شود.

فوتی‌های سانحه اتوبوس کرمان-تهران به ۵نفر رسید
 

احمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امشب یک دستگاه اتوبوس که از کرمان عازم تهران بود، در محور شهرستان مهریز در استان یزد و در حوالی دو راهی روستای گردکوه واژگون شد که در محل سانحه، چهار نفر کشته شدند.

وی بیان کرد: مصدومان این حادثه که اکنون تعداد آنها ۲۱ نفر گزارش شده است نیز به بیمارستان های فاطمه الزهرا (س) مهریز و رهنمون یزد اعزام شدند.

دهقان خاطرنشان کرد: راننده اتوبوس نیز که دچار جراحات شدیدی شده بود، در مسیر اعزام به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: اغلب مسافران این اتوبوس از اتباع افغانستانی بودند و هم اکنون نیروهای امدادرسان از جمله اورژانس، هلال احمر، آتش نشانی و ... در محل حادثه حضور دارند.

دهقان با بیان اینکه حال دو تن دیگر از مصدومان نیز وخیم است، افزود: مصدومان به سرعت در بیمارستانهای یاد شده تحت مداوا قرار گرفته اند.

به گزارش مهر، این حادثه حوالی ساعت ۲۲ امشب در ۱۵ کیلومتری مهریز و ۷۵ کیلومتری مرکز استان یزد رخ داده است.

 

 دیدگاه خود را بیان کنید
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
11:33:18 AM
aparat facebook googleplus instagram