فرارو:واکنش روحانی به خبر فیلترینگ تلگرام

فرارو:واکنش روحانی به خبر فیلترینگ تلگرام

فرارو:واکنش روحانی به خبر فیلترینگ تلگرام

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

فرارو:واکنش روحانی به خبر فیلترینگ تلگرام

۱۳۹۷/۰۱/۱۴
واکنش روحانی به خبر فیلترینگ تلگرام
 
 رئیس جمهور، تقویت امید و نشاط در جامعه و ایجاد فضایی مناسبتر برای کار و تولید در سال "حمایت از کالای ایرانی" را وظیفه و مسوولیت سنگین همه مسوولان کشور برشمرد و تاکید کرد: دولت در عرصه ایجاد اشتغال، مبارزه با فقر تا ریشه کنی فقر مطلق و کاهش فاصله میان دهک‌های پردرآمد و کم درآمد جامعه گام‌های ارزنده‌ای برداشته و این گام‌ها در سال جاری پرشتاب تداوم خواهد یافت.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه و در دیدار نوروزی جمعی از وزرا، استانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، اظهارداشت: مردم، ولی نعمت مسوولان و عامل اصلی امنیت و وحدت جامعه هستند و همه تلاش‌ها باید در راستای خدمت به مردم و ایجاد فضایی امن‌تر و توام با آرامش و آسایش بیشتر برای آنان باشد.

رئیس جمهور با بیان اینکه خواست مردم از دولتی که به آن رای داده اند، تلاش بیشتر برای تقویت رفاه و امنیت است، گام برداشتن در مسیر گسترش بیشتر دسترسی به فضای ارتباطی، اطلاعات و قدرت انتخاب مردم را ضروری خواند و تاکید کرد: داشتن پیام رسان‌های ایرانی، توانمند، امن و ارزان که بتوانند مشکل و نیاز‌های مردم را حل کنند، بی تردید باعث افتخار همگان خواهد بود و هدف از ایجاد و تقویت نرم افزار‌ها و پیام رسان‌های داخلی فیلتر و یا مسدود کردن دسترسی‌ها نباید باشد، بلکه باید با هدف رفع انحصار در پیام رسان‌ها انجام شود.
روحانی آموزش استفاده بهینه از فضای مجازی و تدوین محتوای مناسب و خوب برای انتشار در این فضا را نیز ضروری خواند و گفت: فضای مجازی خوب با تولید محتوای خوب، جذاب و مفید و نه صرفا با انحصار و محدود کردن آن، تامین خواهد شد.

رییس جمهور تعامل سازنده با همسایگان و جهان را از سیاست‌های اصولی ایران اسلامی برشمرد و گفت: با تعامل با همسایگان و جهان، بی تردید منافع و سود بیشتری عاید کشور می‌شود و این سیاست بویژه در سال حمایت از تولید کالای ایرانی، بیش از پیش پیگیری خواهد شد.

روحانی در ابتدای این نشست نیز بعث پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) را بزرگترین حادثه تاریخ بشریت خواند و تاکید کرد: هیچ حادثه‌ای به عظمت بعثت پیامبر اسلام (ص) نیست و این رویداد تاریخ ساز راه هدایت را به ما نشان داد.

رئیس جمهور همچنین ابراز امیدواری کرد که سال ۹۷ سال برکت و تقویت بیش از پیش امنیت، توسعه، برادری و وحدت برای مردم باشد.

 

 دیدگاه خود را بیان کنید
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
11:32:53 AM
aparat facebook googleplus instagram