فرارو:پاسخ به ادعای عجیب یک نماینده مجلس

فرارو:پاسخ به ادعای عجیب یک نماینده مجلس

فرارو:پاسخ به ادعای عجیب یک نماینده مجلس

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

فرارو:پاسخ به ادعای عجیب یک نماینده مجلس

۱۳۹۶/۱۲/۲۸
پاسخ به ادعای عجیب یک نماینده مجلس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی یکی از نمایندگان مجلس و نایب رئیس فراکسیون ولایتی در ادعایی عجیب مدعی نفوذ سرویس‌های جاسوسی انگلیس در منزل احمدی‌نژاد شد.

او در گفتگو با نامه نیوز گفت: حداقل پنج شش سال قبل جزء اولین کسانی بودم که از فساد بقایی و از ارتباطات سیاسی مخفیانه احمدی نژاد و تیمش با سرویس‌های جاسوسی گفتم. منتها آن زمان به من گفتند زود گفتی و نباید می‌گفتی. بعد از آن صحبت‌ها خیلی اذیت شدم. من فکر می‌کنم حاکمیت در برخورد با آقای احمدی نژاد خیلی تعلل کرد و سرویس‌های جاسوسی مخصوصا انگلیس حتی در خانه احمدی نژاد نفوذ کرده‌اند. اسناد، قرائن و شواهدش هم یکی یکی دارد بیرون می‌آید مثل همسر دکتر فاطمی که در خانه این‌ها لانه کرده و اعتراف به جاسوسی داشته است.
پس از ادعای عجیب این نماینده مجلس مبنی بر ارتباط نزدیک مشایی و همسر دکتر فاطمی، بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن، در کانال تلگرامی خود نوشت:

همزمان با خبر دستگیری آقای مشایی امروز یکی از خبرگزاری‌ها از وجود رابطه میان خانم "پریرش سطوتی" با ایشان خبر داده است. به حسب وظیفه و جهت روشنگری برای افکار عمومی مطالب زیر را به اطلاع می‌رساند:

با استقرار اینجانب بعنوان سفیر ج.. ا.. ایران در لندن، در موقعیتی به مناسبت لزوم تقدیم هدیه‌ای که برای ایشان از سوی وزارت امور خارجه جهت بزرگداشت مقام دکتر فاطمی وزیر خارجه دولت ملی ایران به سفارت ارسال شده بود، از ایشان به سفارت دعوت بعمل آمد. ایشان با علاقمندی آمدند و از آن هدیه ارزشمند نیز بسیار شادمان شدند.

ایشان در این مراسم که با حضور همه‌ی همکاران سفارت همراه بود به تلاش حدود هفتاد ساله خود جهت حفظ اعتبار نام دکتر فاطمی و مرارت‌هایی که در حدود هشتاد و پنجسال عمر خود متحمل شدند اشاراتی داشتند.

در ذیل سخنان خود، به سفری هم که در دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و به دعوت آقای مشایی به تهران داشت نیز اشاراتی نمود و از مشکلات غیر قابل پیش بینی خود در این سفر نیز مطالبی نقل نمود.

اتفاقا از ناراحتی‌های بسیار ایشان از آثار این سفر، یکی نشر اخبار غیرواقعی در آنزمان نسبت به تلاش او برای آزادساختن اموال و املاک توقیف شده او بود که کاملا غیرواقعی بود، چون اصلا وی اموال و املاکی نداشت و ندارد و دیگری تقدیم دفترچه ارزشمند خاطرات مرحوم دکتر فاطمی به آقای احمدی نژاد بود که با گذشت زمان هیچگاه دیگر نتوانست از آن خبری بگیرد که در دست چه کسی قرار دارد و از این بابت بسیار ناراحت بود و میگفت کاش این دعوت را قبول نمیکردم و به این سفر نمی‌رفتم.

اینجانب مایلم از این فرصت استفاده نموده و با شناخت مختصری که از "خانم سطوتی" همسر مرحوم دکتر فاطمی پیدا کرده ام، آزردگی خود را نسبت به خبر منتشر شده اعلام نمایم.

ایشان به اعتبار درگذشت نابهنگام فرزند خود و تنها بازمانده مرحوم دکتر فاطمی در خلوت خود زندگی زاهدانه‌ای داشته و هنوز با حقوق کارمندی دکتر فاطمی زندگی می‌کند و دست نیاز به سوی هیچکس هم دراز نکرده است.

استدعا دارم به احترام ایشان و به احترام مرحوم دکتر فاطمی این خبر حذف شود.

 

 دیدگاه خود را بیان کنید
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
2:32:54 AM
aparat facebook googleplus instagram