فارس:شفر/ ظاهرا برانکو رئیس کمیته انضباطی است!

فارس:شفر/ ظاهرا برانکو رئیس کمیته انضباطی است!

فارس:شفر/ ظاهرا برانکو رئیس کمیته انضباطی است!

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

فارس:شفر/ ظاهرا برانکو رئیس کمیته انضباطی است!

۱۳۹۶/۱۰/۲۱

بعد از پایان نشست خبری شفر سرمربی استقلال در جمع خبرنگاران و در حالی که با آنها به صورت خودمانی گفت‌وگو می‌کرد، خطاب به یکی از مسئولان سازمان لیگ و در حالی که عکس برانکو را روی جلد یکی از روزنامه‌های ورزشی می‌دید، گفت: ظاهرا این آقا (برانکو) رییس جدید کمیته انضباطی است! آنقدر مسئله جبارف را بزرگ کردند و مرتب خطای او را پخش کردند که این بازیکن محروم شود. 

 
وی افزود: چطور می‌شود وحید امیری روی بدن بازیکن حریف پایش را گذاشت، اما هیچ کس به آن توجه نکرد. چرا برانکو این موضوع را در مصاحبه‌اش اعلام نکرد؟ 
 
شفر در حالی که می‌خندید و چای می‌نوشید تأکید کرد: تلویزیون مرتب خطای جبارف را در طول هفته گذشته نشان داد و برایم جالب است با این خطای غیرعمد او را محروم کردند، اگر یک بازیکن هم با مشت به صورت بازیکن حریف بزند و خودش هم بگوید این کار را کردم، آن وقت معلوم نیست با او چگونه برخورد کنند. 
 
 سرمربی استقلال در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرد: شما مرتب در رسانه‌ها به موضوع جبارف اشاره کردید ولی هیچ کس خطای امیری را ندید و روی آن مانور نکرد. 
 
 شفر همچنین به خبرنگاران حاضر در سازمان لیگ گفت: به من گفته‌اند در تلویزیون این‌طور نشان داده‌اند که برانکو پس از پایان بازی با نفت تهران به این دلیل داور را هل داده است که نشان دهد بازیکن او را هل داده‌اند. اگر کسی به بازیکنی مشت بزند برای اینکه نشان دهد که به او مشت زده‌اند باید مشت بزند؟!
 
در ادامه مدیر رسانه‌ای استقلال به شفر گفت: شما وقتی در اینجا صحبت می‌کنید این صحبت ها در رسانه‌ها نوشته می‌شود که شفر با تعجب گفت: جداً؟ ایرادی ندارد! 
 
 تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه روز جمعه به مصاف سایپا خواهد رفت.

 

 دیدگاه خود را بیان کنید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
7:19:37 AM
aparat facebook googleplus instagram