روزنامه همشهری:قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین

روزنامه همشهری:قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین

روزنامه همشهری:قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

روزنامه همشهری:قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین

۱۳۹۶/۰۹/۱۳

ظهر هشتم آذر‌ماه به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر رسید که جوانی به نام سامان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که قربانی از شب قبل(هفتم آذرماه) در بیمارستان الغدیر بستری بوده اما با وجود تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.

بررسي‌ها حكايت از اين داشت كه او در جريان يك درگيري دسته‌جمعي به قتل رسيده و به جز او چند نفر ديگر هم زخمي شده و در بيمارستان بستري هستند. مأموران پليس و قاضي جنايي براي كشف حقيقت راهي محل درگيري شدند. تحقيقات نشان مي‌داد كه دعوا مقابل يك مغازه صوتي و تصويري در شرق تهران رخ داده است.

صاحب مغازه مردي به نام محمد بود كه با چند نفر از دوستانش با سامان(مقتول) و دوستان وي درگير شده بود. كارآگاهان در تحقيقات ميداني پي بردند كه شب حادثه سامان براي خريد ضبط ماشين به مغازه محمد رفته اما بر سر قيمت ضبط درگير شده بودند. پس از آن سامان از مغازه خارج شده و پيش دوستانش رفته بود.

او در جمع دوستانش گفته بود كه محمد گرانفروش است و قيمت ضبط را خيلي گران‌تر از مغازه‌هاي ديگر گفته است. علاوه بر اين گفته بود كه محمد با لحن تندي با او صحبت كرده است. پس از آن نيز با دوستانش به مغازه محمد رفته و داد و فرياد راه انداخته بودند. اين اما پايان ماجرا نبود چرا كه محمد با ديدن آنها، دوستانش را كه در نزديكي مغازه بودند، خبر كرده و 2گروه با چاقو و قمه به جان يكديگر افتاده بودند.

در اين ميان سامان و برادر محمد با ضربات چاقو زخمي شده و علاوه بر آنها چند نفر از رهگذران كه از آن خيابان عبور مي‌كردند نيز با ضربات چاقو مجروح شده كه به بيمارستان منتقل شده بودند. بررسي‌هاي مأموران مشخص كرد كه در جريان اين نزاع دسته‌جمعي به چند خودرو كه در آن خيابان پارك بود نيز ‌خسارت وارد شده بود.

با اين اطلاعات 5نفر از افرادي كه در درگيري حضور داشتند، دستگير شدند و قاضي جنايي دستور بازبيني تصاوير دوربين‌هاي مداربسته را صادر كرد تا مشخص شود كه سامان(مقتول) با ضربه چاقوي چه‌كسي جانش را از دست داده است. از سوي ديگر تحقيق از شاهدان و افرادي كه مجروح شده‌اند ادامه دارد تا قاتل اصلي شناسايي شود.

 

 



دیدگاه خود را بیان کنید
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
3:40:00 PM
aparat facebook googleplus instagram