ورزش سه:برانکو: بازی الهلال فینال قبل از فینال است

ورزش سه:برانکو: بازی الهلال فینال قبل از فینال است

ورزش سه:برانکو: بازی الهلال فینال قبل از فینال است

  • درج سریع آگهی متنی رایگان
  • درج اعلامیه

اخبار

ورزش سه:برانکو: بازی الهلال فینال قبل از فینال است

۱۳۹۶/۰۶/۲۱

سرمربی کروات سرخپوشان در پایان دیدار برابر الاهلی با حضور در نشست خبری پیروزی بزرگ تیمش را تقدیم به هواداران پرسپولیس کرد.

ه گزارش "ورزش‌سه"، برانکو ایوانکوویچ که یک بار دیگر با تعویض های رویایی خود زمینه ساز موفقیت پرسپولیس و کسب نتیجه شد، با حضور در نشست خبری در حالی که شادی زایدالوصفی در چهره اش مشهود بود، این صعود را به هواداران پرسپولیس تقدیم کرد.


برانکو در خصوص این بازی گفت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می گویم برای آنکه بازی خوبی را انجام داد و یک پیروزی بزرگ مقابل الاهلی کسب کردند. ما در تمام دقایق بازی مسلط بودیم و جنگیدیم، تک به تک بازیکنانم موفق ظاهر شدند و مقابل الاهلی یک بازی خیلی خوب را به نمایش بگذاریم.


وی ادامه داد: از هوادارانمان چه در ایران و چه در ابوظبی که به ما کمک کردند تا به بازی برگردیم و به نتیجه دلخواه برسیم تشکر می کنم تا با یک بازی دراماتیک ما بتوانیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

سرمربی پرسپولیس با ستایش از عملکرد محسن ربیع خواه که عنوان برترین بازیکن زمین نیز انتخاب شده گفت: او موفق شد نقشی که بین دفاع و هافبک و چیزی که از او خواستیم را به بهترین شکل به انجام برساند. من به او بابت این عملکرد تبریک می گویم.

 

برانکو در واکنش به این سوال که آیا شما تیم بهتری بودید یا الاهلی با اشتباهاتش فرصت این پیروزی را داد گفت: من در کنفرانس روز گذشته هم گفتم آنها 8 ملی پوشان دارند به علاوه سوما که در تیم سوریه بازی می کند اما زمانی که برابر الهلال، الوحده و الریان قرار گرفتم گفتم که این سخت ترین گروه لیگ قهرمانان است. صعود ما در کنار الهلال به این مرحله نشان دهنده اثبات ادعایی است که داشتم. الاهلی تیم خوبی بود اما ما امروز خیلی بهتر بازی کردیم و بیشتر جنگیدیم و پیروزی را جشن گرفتیم.

 

وی ادامه داد: بازی ما با الهلال در نیمه نهایی غیرقابل پیش بینی خواهد بود چراکه در دو بازی قبلی به دو تساوی یک ـ یک و بدون گل رسیدیم. مطمئن هستم بازی با الهلال یک بازی سخت خواهد بود و آنها مقابل العین هم نشان دادند چقدر فوق العاده هستند. ما برابر الهلال یک جنگ واقعی خواهیم داشت و هر تیمی می تواند برنده آن باشد.


برانکو در واکنش به این سوال خبرنگاران عربستانی که به نظر او ضعف سرگی ربروف چیس گفت: من نمی خواهم درباره تیم حریف و همکار خودم صحبت کنم. هر تیمی نقطه ضعف و قوت های خودش را دارد. من دوست ندارم در مورد نقطه ضعف هیچی تیمی صحبت کنم.


وی ادامه داد: وقتی در بازی رفت و در خانه 2 ـ 2 خیلی سخت است که در بازی برگشت به این فکر کنی که باید استراتژی دفاع را در نظر بگیری یا حمله کنی چون ممکن است هر لحظه با دریافت گل کار سخت تر شود. به نظرم ما کار راحت تری مقابل الاهلی داشتیم چراکه ما تکلیفمان با بازی مشخص بود.

 دیدگاه خود را بیان کنید
یک‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
4:44:25 AM
aparat facebook googleplus instagram